PBF w realiach Gothic 3 Strona Główna PBF w realiach Gothic 3
Witaj nieznajomy!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Obecny czas to 2018-12-10, 05:40
PBF w realiach Gothic 3 Strona Główna » Varant
Zobacz posty bez odpowiedzi
 
 Varant   Tematy   Posty   Ostatni post 
Braga  
pierwsze miasto na drodze z przełęczy z Myrtany do Varantu. Gracz może wykonać w tym mieście kilka zadań pobocznych, zwiększając przy tym statystyki swojego bohatera. W Bradze przesiaduje Diego, który opowiada o Zubenie oraz jego siedzibie w Ishtar. Dla zyskania doświadczenia można zapolować z nim na Mroczne zębacze.
Moderatorzy MG, ZMG
13 37 --
Ben Erai  
mała osada, na granicy morskiej Myrtany i Varantu. Znajduje się tutaj kopalnia złota, dzięki której gracz może zyskać kilka bryłek i samorodków. Można tu wykonać kilka zadań pobocznych na reputację, którą zaskarbić można sobie u miejscowego zarządcy Sancha. W okolicach Ben Erai gracz może napotkać mumie oraz ogry.
Moderatorzy MG, ZMG
8 8 --
Lago  
znajduje się ono na wschodnim krańcu pustyni Varant. Jest bardzo małą wioską składającą się z kilku chat na wybrzeżu. Ponieważ znajduje się na skraju pustyni tuż obok zatoki jest właściwie oazą. Słynie z najlepszego w Varancie bagiennego ziela, które hoduje Rasul. Zarządcą tej niewielkiej osady jest Fabio. Znajduje się tam arena i więzienie, gdzie jest Ruiny świątyń przetrzymywany Mag Wody Vatras. Jedną z misji głównych w Lago gracza jest jego uwolnienie.
Moderatorzy MG, ZMG
6 6 --
Ben Sala  
wiejska osada. Nieopodal osady możemy spotkać zombie i mumie, pochodzące z otwartej niedawno Świątyni Pradawnych. Spotkamy tam asasynów, ale także orków.
Moderatorzy MG, ZMG
7 7 --
Bakaresh   
wielkie miasto słynące ze świątyni boga Beliara. Właśnie tutaj gracz znajdzie święty posąg przedstawiający symbol boga chaosu i zniszczenia. Jednakże by się tam dostać trzeba sobie na to zasłużyć podbudowując swoją opinię w mieście. W tym mieście gracz może wykonać najwięcej zadań, dzięki którym posiądziemy wysoką reputację na całej pustyni, ale oprócz tego zyskamy cenne punkty doświadczenia.
Moderatorzy MG, ZMG
19 19 --
Mora Sul   
ogromne miasto, właściwie największe imperium handlowe, w którym spotkamy wielu kupców, a także możemy walczyć na sławnej na cały kontynent arenie. W mieście bohater może spotkać starego przyjaciela, Angara, obecnie najlepszego gladiatora w tym mieście. Przy uzyskaniu odpowiedniej reputacji możemy też wejść do domu największego zarządcy w Varancie, Gonzalesa, który zleci nam zabicie magów wody. Obok miasta znajduje się też zamknięta, pradawna światynia, którą należy otworzyć.
Moderatorzy MG, ZMG
36 36 --
Ishtar   
stolica asasynów położona na zachodnim krańcu pustyni Varant. Możemy się tam dostać jedynie posiadając wysoką reputację wśród Assasynów. W Ishtar mamy możliwość przejścia testu na assasyna, oprócz tego nauczyć się mistrzowskiej walki dwoma mieczami oraz umiejętności złodziejskiej "Morderstwo". Rezyduje tam też władca pustyni, wybraniec Beliara, Zuben.
Moderatorzy MG, ZMG
14 17 --
Pustynia Varantu  
wśród centrach Varantu możesz polować na potwory i zwierzęta
Moderatorzy MG, ZMG
14 14 --

[ Preferencje

Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Chronicles v 0.2 modified by Nasedo

| | Darmowe fora | Reklama
TOPLISTA GOTHIC ...:: Toplista Gothic ::...